Susisiekite +370 622 71316
Darbo dienomis I - V 10 - 19
 

APIE MUS

ĮKŪRĖJAS


Sporteris.lt ir MB "Noriu plaukti"  įkūrėjas Artūr Bartaševič.

Mano asmeninė sporto pradžia prasidėjo 2006 m. Ignalinoje, plaukimu.  Vėliau 2008 m. perėjau į šiuolaikinę penkiakovę, išvažiavau mokytis į Vilnių Ozo gimnaziją. Ši sporto šaka susideda iš - fechtavimo, plaukimo, jojimo, bėgimo kartu su šaudymu. Vilniuje pradėjau gauti daug daugiau š. penkiakovės įgūdžių, nes iki to ką dariau mokėjau tik plaukti ir bėgti  .Grįžus į praeitį pamenu save sportuojant iki 23 metų. Buvau vyrukas, kuriam vakarėliai bei skanus riebus maistas nebuvo normalus rėžimas.  :) 


PASIEKIMAI

2010 metų Lietuvos Šiuolaikinės penkiakoves rinktinės narys (olimpinis rezervas).

Lietuvos Šiuolaikinės penkiakovės prizininkas iki 18 metų.

Lietuvos jaunimo vicečempionas.

Europos Šiuolaikinės penkiakovės vicečempionas iki 18 metų.

Tarptautinių varžybų finalininkas iki 21 metų. 


Niekada nepasiduokite, ir pasieksite savo tikslą! (Asmeninės nuotraukos)

     Instagram: noriu_plaukti

Facebook: Plaukimo treneris Artūras


IŠSILAVINIMAS

2012m. Lietuvos Edukologijos Universitetas, bakalauras.

2017/2018/2019m. Plaukimo trenerių kvalifikacijos kėlimo kursai.


Kaip ir visur didžiajam sportui ateina galas, dėl traumų ar asmeninių priežasčių visiems skirtingai, todėl  turėdamas asmenine sportinę patirtį ir baigęs Kūno kultūros mokslus, prasidėjo kitas gyvenimo etapas. Pradėjau dirbti 2016 m. UAB Impuls Vilnius, plaukimo treneriu ir dirbu iki dabar, turėjau patirties ir UAB Plaukimo šeima ;) Dabar dalinuosi plaukimo įgūdžiais tiek su vaikais, tiek su suaugusiais ir sportininkais. Džiaugiuosi padėdamas kitiems žmonėms išmokti plaukti, įveikti savo baimes, koordinuoti savo kūną ir pan. 2019 metų rugsėjo mėn. pradžioje gimė Sporteris.lt projekto idėja. Tai buvo tiesiog norinčių aktyviai leisti laiką draugų susitikimų vieta, vėliau tai peraugo į viešus pasisakymus, video blogus, sportinio inventoriaus atsinaujinimu. Dabar aš galiu pasidžiaugti, kad šis projektas ir mano darbas jau turi nemažai sekėjų, gerbėjų ir esu padėjęs daugiau nei tūkstančiui žmonių pakeisti savo kūną, požiūrį į mitybą, aktyvų gyvenimo būdą bei savijautą.


Daugiau apie Sporteris.lt

Šiandien šis projektas – tai ne tik mano asmeninis gyvenimo, sporto dienoraštis ir sporto prekių niša, bet ir kitų žmonių susibūrimo ir  bendravimo vieta, kuri Facebook puslapyje komunikuoja, bendrauja bei diskutuoja aktyvaus gyvenimo klausimais. Šiandien šis projektas yra ne tik asmeninis noras tobulėti, bet padėti Jums kiek įmanoma atviresniais patarimais iš Mano asmeninio gyvenimo.

Sporto kelias nebuvo lengvas. Žinant savo ligos istoriją, kuri nėra tik peršalimai, kai daktarai uždraudė sportuoti, nes organizmas nespėja atsigauti – aš nepasidaviau. Pamaniau, kad jei galiu judėti, galėsiu ir sportuoti. Patikėk ir Tu gali.

Prisimindamas savo sporto klaidas bei žinių ir motyvacijos trūkumą dabar, matyt, viską daryčiau kitaip. Nepagalvok, tikrai nesigailiu to ką dariau, nes praėjau didelę mokyklą, kuri išmokė nemažai gerų pamokų. Teisinga mityba, tikslingos treniruotės, pastovumas, atsakingumas, galimybė susikaupti, atsipalaidavimas, valia ir motyvacija yra tai, ko išmokau sportuodamas. Jeigu tau trūksta bent vieno iš šių dalykų, aš žinau, nieko nelaukęs pradėk kažką daryti. Aš stengsiuosi Tau padėti.

Netrūko ir traumų: furunkuliozė, kojų lėtiniai uždegimai, kelių skausmai, alkūnių skausmai, stuburo skausmai, nuovargis. Tai viskas – karčioji mokykla, kurią įveikiau bei mane užgrūdino ir suteikė didesnės prasmės toliau judėti pirmyn. Supratau, kad ir kokia būtų sunki situacija visada galima rasti išeitį. Jeigu Tu turi nugaros, kelių, pečių ar rankų skausmus, visuomet gali rasti būdą kaip to išvengti, sportuoti ir vis vien tobulėti.